Fåtölj Stanford av Folke Ohlsson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj m. pall "Stanford", DUX, formgiven 1960, stomme i teak, klädd i röd/gul textil, rygghöjd ca 93, bredd ca 79 cm
Senare band till nackkudde, smärre slitage, smärre kanstött / repor förekommer
756507
2020-04-06