Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
STAR, AOD-CREW, (Sakarias Pihl), "NYC - Krakow Collection" målning, collage blandteknik, signerad, format ca 100 x 80 cm
Obetydligt slitage
756517
2020-04-06