Star, AOD-Crew målning

Star, AOD-Crew målning
Star, AOD-Crew målning
Star, AOD-Crew målning
Star, AOD-Crew målning
Star, AOD-Crew målning
Star, AOD-Crew målning

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

STAR, AOD-CREW, (Sakarias Pihl), "NYC - Krakow Collection" målning, collage blandteknik, signerad, format ca 100 x 80 cm

Obetydligt slitage

756517

2020-04-06