Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första del, för en ljuspunkt, metall, skärm i bemålad glas, justérbar
Skärm med smärre nagg, utbytta funktionsdelar, ej funktionstestad
756534
2020-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här