EVA JACOBSON: Komposition med sked

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JACOBSON, EVA (född 1962): Komposition med sked, monogramsignerad ej samt Eva Jacobson och daterad 2013 a tergo, olja på duk uppklistrad på pannå, 17,5x24,5 cm

756546

2020-04-05