Rolf Dalin

Rolf Dalin
Rolf Dalin
Rolf Dalin
Rolf Dalin

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLF DALIN (född 1934): ´´Hartbreake II´´, signerad, olja på duk, ca 122x120 cm

756561

2020-03-31