Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
HATZ, FELIX (1904-2000): Tidig vår, signerad Hatz och daterad a tergo 1934, olja på duk, 81x100 cm
UTSTÄLLD: Kunsterenes Hus Oslo, 1934, Katalognummer 157
756567
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här