FELIX HATZ: Tidig vår

FELIX HATZ: Tidig vår
FELIX HATZ: Tidig vår
FELIX HATZ: Tidig vår
FELIX HATZ: Tidig vår
FELIX HATZ: Tidig vår
FELIX HATZ: Tidig vår
FELIX HATZ: Tidig vår
FELIX HATZ: Tidig vår

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HATZ, FELIX (1904-2000): Tidig vår, signerad Hatz och daterad a tergo 1934, olja på duk, 81x100 cm

UTSTÄLLD: Kunsterenes Hus Oslo, 1934, Katalognummer 157

756567

2020-04-05