Kar de Mumma 3 st teckningar

Kar de Mumma 3 st teckningar
Kar de Mumma 3 st teckningar
Kar de Mumma 3 st teckningar
Kar de Mumma 3 st teckningar
Kar de Mumma 3 st teckningar
Kar de Mumma 3 st teckningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997): 3 st, teckningar, tusch, krita, akvarell på papper, med text, signerade, ca 31x21, 17x12 samt 21x14 cm

Ej examinerade ur ram

756568

2020-04-06