KARL BEJEMARK: Ulf Linde

KARL BEJEMARK: Ulf Linde
KARL BEJEMARK: Ulf Linde

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BEJEMARK, KARL GÖTE (1922-2000): Ulf Linde, monogramsignerad KGB, 1/5, mörkpatinerat brons, höjd ca 35, bottenplattan 54x40 cm
Tillhörande sockel: höjd 90, bredd 54, djup 40

Smärre ytskador

756570

2020-04-05