Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): 2 st, färglitografier, figurscener med skidåkare resp. båtarbete, signerade och numrerade Uno Vallman 122/290 samt 137/290, bladmått ca 25x41 cm
Oramade
756580
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här