Uno Vallman litografier

Uno Vallman litografier
Uno Vallman litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): 2 st, färglitografier, figurscener med skidåkare resp. båtarbete, signerade och numrerade Uno Vallman 122/290 samt 137/290, bladmått ca 25x41 cm

Oramade

756580

2020-04-06