Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Leisdalen inöver Jotunheimen 1960, signerad EÄ, olja på pannå, 26x34 cm.
756581
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här