ERLING ÄRLINGSSON: Leisdalen inöver Jo

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Leisdalen inöver Jotunheimen 1960, signerad EÄ, olja på pannå, 26x34 cm.

756581

2020-04-05