Soffbord rokoko-stil

Soffbord rokoko-stil
Soffbord rokoko-stil
Soffbord rokoko-stil
Soffbord rokoko-stil
Soffbord rokoko-stil
Soffbord rokoko-stil

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, runt, lackad björk, med glasskiva, höjd ca 70, diameter 88,5 cm

Bruksslitage

756583

2020-04-06