Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, runt, lackad björk, med glasskiva, höjd ca 70, diameter 88,5 cm
Bruksslitage
756583
2020-04-06