STIG LINDBERG: Tanter med hund

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDBERG, STIG (1916-1982): Tanter med hund, signerad och daterad Stig L. -61, pastell på papper, 17,5x19 cm

756588

2020-04-05