HARRY BOOSTRÖM: Komposition 1957

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Komposition 1957", signerad Booström, olja på pannå, 12x31 cm

756601

2020-04-05