Färglitografier med fåglar

Färglitografier med fåglar
Färglitografier med fåglar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄNDA KONSTNÄRER, 3 st., färglitografier, vårtecken med fåglar, otydligt signerade samt numrerade 167/230, 16/360 resp 3/190, mått ca 39x49, 36x52 resp 40x53 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Oramade

756607

2020-04-27