Edition Argent Uppläggssskedar 2 st silver Danmark

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGSSKEDAR, 2 st, silver, Danmark, 1900-tal, möjligen Carl M Cohr, kontrollstämpel Christian.F.Heise -30 samt Johannes Siggaard -34, längd ca 26-28 cm, vikt ca 215 g

Bruksslitage. Behov av puts.

756619

2020-04-25