Robery Husberg dragspel

Robery Husberg dragspel
Robery Husberg dragspel
Robery Husberg dragspel
Robery Husberg dragspel
Robery Husberg dragspel
Robery Husberg dragspel
Robery Husberg dragspel
Robery Husberg dragspel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAGSPEL, No 14, Robert Husberg, mahognyfanerat, med ringklocka, mått ihopfällt ca 26x18x33 cm

Slitage, några delar saknas, ej funktionstestat

756630

2020-04-02