C G Hallberg silver bägare

C G Hallberg silver bägare
C G Hallberg silver bägare
C G Hallberg silver bägare
C G Hallberg silver bägare
C G Hallberg silver bägare
C G Hallberg silver bägare
C G Hallberg silver bägare
C G Hallberg silver bägare

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

C. G. HALLBERG, bägare, silver sterling, Stockholm 1939, förgylld insida, höjd ca 15, diameter ca 10 cm, vikt 347 g

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, oxidering, fläckar på insidan

756648

2020-04-06