Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
C. G. HALLBERG, bägare, silver sterling, Stockholm 1939, förgylld insida, höjd ca 15, diameter ca 10 cm, vikt 347 g
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, oxidering, fläckar på insidan
756648
2020-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner