Märklin ånglok HR 800

Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800
Märklin ånglok HR 800

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN ÅNGLOK HR 800, spår Ho, 1950-tal, tendern märkt 809, fabriksförpackning medföljer

Kolet urtaget ur tendern, lackskador, funktioner ej testade, f

756655

2020-04-01