Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAMELPALL, 1900-talets mitt, trästomme och stoppad sits med skinnklädsel, längd ca 60 cm, bredd 37 cm, totalhöjd 40 cm.
Smärre bruksslitage
756656
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här