Kamelpall

Kamelpall
Kamelpall
Kamelpall
Kamelpall
Kamelpall
Kamelpall
Kamelpall
Kamelpall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAMELPALL, 1900-talets mitt, trästomme och stoppad sits med skinnklädsel, längd ca 60 cm, bredd 37 cm, totalhöjd 40 cm.

Smärre bruksslitage

756656

2020-04-06