OLLE BONNIÉR: Abstrakt expressionism

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Abstrakt expressionism, signerad och daterad OB 55, blandteknik på papper, ca 13,5x37,5 cm

756669

2020-04-05