KARL AXEL PEHRSON: Vegetation

KARL AXEL PEHRSON: Vegetation
KARL AXEL PEHRSON: Vegetation
KARL AXEL PEHRSON: Vegetation
KARL AXEL PEHRSON: Vegetation
KARL AXEL PEHRSON: Vegetation
KARL AXEL PEHRSON: Vegetation
KARL AXEL PEHRSON: Vegetation
KARL AXEL PEHRSON: Vegetation

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Vegetation, signerad och daterad K.A. Pehrson 58, blandteknik på papper, 12x15,5 cm

756683

2020-04-05