C. GÖRAN KARLSSON: Geometrisk Komposition

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk Komposition, signerad och daterad CGK 91, blandteknik, 38x29 cm

756687

2020-04-05