ERNST BILLGREN: Samtal

ERNST BILLGREN: Samtal
ERNST BILLGREN: Samtal
ERNST BILLGREN: Samtal
ERNST BILLGREN: Samtal
ERNST BILLGREN: Samtal
ERNST BILLGREN: Samtal
ERNST BILLGREN: Samtal
ERNST BILLGREN: Samtal

Klubbat för:

14 000 SEK

18 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957), Samtal, signerad EB, olja på pannå, 39x49 cm

PROVENIENS: Åke Andréns samling, Auktionsverket, 21 sep 2011

UTSTÄLLD:
Konstvänner, 2007, Jönköpings Läns Museum

756694

2020-04-05