Klubbat för:
14 000 SEK
18 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957), Samtal, signerad EB, olja på pannå, 39x49 cm
PROVENIENS: Åke Andréns samling, Auktionsverket, 21 sep 2011
UTSTÄLLD:
Konstvänner, 2007, Jönköpings Läns Museum
756694
2020-04-05