Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Motiv från Öland, signerad och daterad Baertling 1944, olja på pannå, 49x60 cm
756713
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här