ERLAND CULLBERG: Två ansikten

ERLAND CULLBERG: Två ansikten
ERLAND CULLBERG: Två ansikten
ERLAND CULLBERG: Två ansikten
ERLAND CULLBERG: Två ansikten
ERLAND CULLBERG: Två ansikten
ERLAND CULLBERG: Två ansikten
ERLAND CULLBERG: Två ansikten
ERLAND CULLBERG: Två ansikten

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Två ansikten, signerad Cullberg, olja på duk, 68x78,5

756716

2020-04-05