ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Flamencodanserskor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Flamencodanserskor, signerad Osterlind, olja på pannå, 50,5x35 cm

756717

2020-04-05