MADELEINE PYK: Kvinna i interiör

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Kvinna i interiör, signerad M PYK, olja på duk, 36x65 cm

756718

2020-04-05