Skulptur Sven Palmqvist Orrefors 1972, Expo
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN PALMQVIST, skulptur, Orrefors 1972, ur Expo-serien, klar kristallmassa med slipad dekor, delvis graverad, signerad Orrefors Expo P 761-72 Sven Palmqvist, höjd 21 cm
En obetydlig mikronagg
756736
2020-04-05