Skulptur Sven Palmqvist Orrefors 1972, Expo

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN PALMQVIST, skulptur, Orrefors 1972, ur Expo-serien, klar kristallmassa med slipad dekor, delvis graverad, signerad Orrefors Expo P 761-72 Sven Palmqvist, höjd 21 cm

En obetydlig mikronagg

756736

2020-04-05