Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, soffbord, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft, teak, modellnr 5362, etikettmärkningar, höjd ca 54, 80x85 total längd 160 cm
Ytskador, fläckar
756761
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här