Soffbord Mogensen

Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft, teak, modellnr 5362, etikettmärkningar, höjd ca 54, 80x85 total längd 160 cm

Ytskador, fläckar

756761

2020-04-03