Spegelbyrå Art deco

Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco
Spegelbyrå Art deco

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPEGELBYRÅ, Art deco, 1900-talets första hälft, vridbar spegel, 2 lådor nedtill, valnötsfanérad, 120x34 cm, höjd 173 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador, repor, bruksslitage

756775

2020-04-01