Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGELBYRÅ, Art deco, 1900-talets första hälft, vridbar spegel, 2 lådor nedtill, valnötsfanérad, 120x34 cm, höjd 173 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, repor, bruksslitage
756775
2020-04-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner