Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 4 st., Ulferts, 1960/70-tal, kromad stomme, klädsel i grön manchester, hjultrissor, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, fläckar, blekt

756776

2020-04-03