Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 4 st., Ulferts, 1960/70-tal, kromad stomme, klädsel i grön manchester, hjultrissor, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, fläckar, blekt
756776
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här