C. GÖRAN KARLSSON: Geometrisk Komposition

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk Komposition, signerad och daterad CGK 85, gouache, 39x53 cm

skrapmärken

756797

2020-04-05