Ivar Morsing, Möte i parken

Ivar Morsing, Möte i parken
Ivar Morsing, Möte i parken
Ivar Morsing, Möte i parken
Ivar Morsing, Möte i parken
Ivar Morsing, Möte i parken
Ivar Morsing, Möte i parken
Ivar Morsing, Möte i parken
Ivar Morsing, Möte i parken

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009): Möte i parken, signerad I Morsing, olja på duk, 74x60 cm

756805

2020-04-05