STIG LINDBERG: Skulptur Häst

STIG LINDBERG: Skulptur Häst
STIG LINDBERG: Skulptur Häst
STIG LINDBERG: Skulptur Häst
STIG LINDBERG: Skulptur Häst
STIG LINDBERG: Skulptur Häst
STIG LINDBERG: Skulptur Häst
STIG LINDBERG: Skulptur Häst
STIG LINDBERG: Skulptur Häst

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): skulptur, Häst med ryttare, signerad Gustavsbergs studio Stig L, stengods, pressad dekor och glaserad, höjd 19 cm, längd 21,5 cm

en arm med lagning

756806

2020-04-05