Bordslampor brons

Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Frankrike, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd inkl skärmar ca 51 cm

756810

2020-04-01