August Hagborg oljemålning

August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Gårdsplan, signerad Hagborg, olja på duk, 50x53 cm

Landskapsscen på dukens baksida

756820

2020-04-05