Ljusstakar brons

Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, förgylld och patinerad brons, dekor av putti, sockel med bl a svart och vit matmor, höjd ca 31,5 cm

756823

2020-04-01