Simon Gate, Porträtt av elegant herre
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIMON GATE (1883-1945): Porträtt av elegant herre, signerad Simon Gate, olja på träpannå, 55x46 cm
Kuntoraportti
756824
Päivämäärä:
2020-04-05