Simon Gate, Porträtt av elegant herre

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SIMON GATE (1883-1945): Porträtt av elegant herre, signerad Simon Gate, olja på träpannå, 55x46 cm

Kuntoraportti

756824

Päivämäärä:

2020-04-05