John Kindborg,

John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,
John Kindborg,

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): Barn i björkhagen, signerad John Kindborg Hesselby aug 83, olja på duk fäst på pannå på spännram, 54x72 cm.

Med dedikation ´Till vännen Haglund från John Kindborg 86.

756825

2020-04-05