LENNART RODHE: Living Tree

LENNART RODHE: Living Tree
LENNART RODHE: Living Tree
LENNART RODHE: Living Tree
LENNART RODHE: Living Tree
LENNART RODHE: Living Tree
LENNART RODHE: Living Tree

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Living Tree, monogramsignerad LR och daterad 10-2-57, akvarell, 18x13,5 cm

756827

2020-04-05