Jürgen von Konow, Midsommarnatt

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959): Midsommarnatt, signerad v. Konow, olja på duk, 73x48 cm

Zustandsbeschreibung

756830

2020-04-05