Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JÜRGEN VON KONOW (1915-1959): Midsommarnatt, signerad v. Konow, olja på duk, 73x48 cm
Zustandsbeschreibung
756830
2020-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner