Ulf Wahlberg,

Ulf Wahlberg,
Ulf Wahlberg,
Ulf Wahlberg,
Ulf Wahlberg,
Ulf Wahlberg,
Ulf Wahlberg,
Ulf Wahlberg,
Ulf Wahlberg,

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): "Stilleben landskap", signerad och daterad Ulf W -87, olja på duk, 50x61 cm

PROVENIENS
SE-Banken, Nr 3810

756832

2020-04-05