Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982): Porträtt, signerad Stig L, akvarell, 14x9,5 cm
hanteringsveck
756835
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här