STIG LINDBERG: Porträtt

STIG LINDBERG: Porträtt
STIG LINDBERG: Porträtt
STIG LINDBERG: Porträtt
STIG LINDBERG: Porträtt
STIG LINDBERG: Porträtt
STIG LINDBERG: Porträtt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): Porträtt, signerad Stig L, akvarell, 14x9,5 cm

hanteringsveck

756835

2020-04-05