YSL väskor

YSL väskor
YSL väskor
YSL väskor
YSL väskor
YSL väskor
YSL väskor
YSL väskor
YSL väskor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YVES SAINT LAURENT, axelbandsväskor, 2 st, blått resp svart skinn, förgyllda detaljer, 17x17x4 resp 22x18x4 cm

Bruksslitage

756837

2020-04-01