Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MICHEAL FARRELL (Irland, 1924-2000): Rökande man, signerad och daterad -81, numrerad 59/100, färglitografi, bladstorlek ca 55x75 cm
ej examinerad ur ram
756842
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här